Chilanobu - Umění kaligrafie

Dřevořez, 33x23 cm. Signováno vlevo uprostřed. Kolem roku 1880. Rám, pasparta, sklo. Papír a rám mírně poškozeny.

Chilanobu
38732. Umění kaligrafie
Dražba ukončena:11.12.2019 22:05:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč