Olej na plátně, 75x90 cm, nesignováno, rám. 1862, Ebingen Žák akademie ve Stuttgartu (prof. Grünenwald, Liezen - Mayer). Pozn.: Rám poškozen. Vzadu pozůstalostní razítko Christian Landenberger.