Christian Landenberger - Rákosí na břehu

Olej na plátně, 75x90 cm, nesignováno, rám.

1862, Ebingen
Žák akademie ve Stuttgartu (prof. Grünenwald, Liezen - Mayer).

Pozn.: Rám poškozen. Vzadu pozůstalostní razítko Christian Landenberger.

3856. Rákosí na břehu
Dražba ukončena:28.01.2016 21:15:07
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč