Christian Gotthard Hirsch

56048. Hotel v horách

popis: Olej na kartonu, 32x48 cm. Signováno vpravo dole Chr. Gotth. Hirsch. Rám, antisklo.

o autorovi: 1889-1977
Německý malíř polského původu.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:49:21

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 12 000 Kč