Christian Gotthard Hirsch - Kopcovitá krajina

Olej na kartonu, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Chr. Gotth. Hirsch. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1889-1977
Německý malíř polského původu.

307300. Kopcovitá krajina
Dražba ukončena:11.01.2021 20:08:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč