Christian Gotthard Hirsch - Krajina v horách

Olej na kartonu, 16x24 cm. Signováno vpravo dole Chr. Gotth. Hirsch. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889-1977
Německý malíř polského původu.

44022. Krajina v horách
Dražba ukončena:30.04.2020 21:56:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč