Christian Gotthard Hirsch - Pohled do údolí

Kombinovaná technika, 24x34 cm, signováno vpravo dole Chr. Goth. Hirsch, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889-1977
Německý malíř polského původu.

10563. Pohled do údolí
Dražba ukončena:31.05.2017 20:38:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč