Christian Gotthard Hirsch - Sněžka

Olej na kartonu, 25x33 cm. Signováno vlevo dole Ch. G. Hirsch. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889-1977
Německý malíř polského původu.

41220. Sněžka
Dražba ukončena:27.02.2020 23:03:25
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 000 Kč