Christian Gotthard Hirsch - Sněžka

Olej na kartonu, 25x33 cm. Signováno vlevo dole Ch.G. Hirsch. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889-1977
Německý malíř polského původu.

46443. Sněžka
Dražba ukončena:25.06.2020 20:17:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč