Christian Landenberger - Na břehu

Olej na plátně, 75x90 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Značeno pozůstalostním razítkem.

8099. Na břehu
Dražba ukončena:22.02.2017 19:52:24
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč