Čína, Kanton. Přelom 19. a 20. století - Párové vázy

Porcelán, výška 35 cm. Malované, s motivem snu v červeném pavilonu.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čína, Kanton. Přelom 19. a 20. století
68185. Párové vázy
Dražba ukončena:11.11.2021 21:01:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč