Claude Assian - Entre les actes

Olej na plátně, 90x116 cm. Signováno vlevo dole Assian. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 129 cm

o autorovi: 1935
Francouzský malíř.

vydraženo velký formát
105591. Entre les actes
Dražba ukončena:30.11.2023 21:10:15
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč