Claude Assian - Le Manoir de Chambrisson

Olej na plátně, 54x73 cm. Nesignováno. Olištováno.

o autorovi: 1935
Francouzský malíř.

95588. Le Manoir de Chambrisson
Dražba ukončena:21.05.2023 21:16:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč