Constantin Stoiloff - Divoká jízda

Nejdelší strana: 47 cm

Olej na dřevě, 31x47 cm. Signováno vpravo dole C. Stoiloff. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1850 - 1924
Rakouský malíř.

82401. Divoká jízda
Dražba ukončena:31.08.2022 21:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč