Cronier Jeune, Rue de La Monaie N.6 - Zlacené stolní empírové hodiny

Empírové zlacené stolní hodiny, půlové bití. Značeno na číselníku. Francie počátek 19.století.

Pozn.: Mírně poškozeno, bez záruky přesnosti chodu.

Cronier Jeune, Rue de La Monaie N.6
55488. Zlacené stolní empírové hodiny
Dražba ukončena:03.03.2021 20:32:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč