Ctirad Stehlík - Soubor 2 litografií

45x37 cm. Signovány tužkou Ctirad Stehlík. Volné listy.

o autorovi: 1938 – 2003
Malíř, grafik, studoval u prof. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni a u prof. Součka a Čepeláka na AVU v Praze. Nejprve se věnoval krajinomalbě, později převládla grafika (barevná litografie). Koláže sestavoval z vlastních prací. Zabýval se i tvorbou pro architekturu. Svými díly je zastoupen v českých galeriích i v petrohradské Ermitáži.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

37192. Soubor 2 litografií
Dražba ukončena:13.11.2019 20:07:26
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 500 Kč