Ctirad Stehlík

41498. Soubor dvou litografií

popis: Litografie, 48x37 cm, 54x43 cm. Obě signovány vpravo dole Ctirad Stehlík. 1x volný list, 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pozn.: Rám mírně poškozen, malá prasklina skla v pravém dolním rohu.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

dražba ukončena: 11.03.2020 19:46:00

vyvolávací cena: 900 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč