Cyril Bouda - Lesní roh

Litografie, 34x24,5 cm, signováno vpravo dole C. Bouda, rám, zaskleno.

1901, Kladno - 1984, Praha

Pozn.: Papír zvlněn. Místy zaprášen.

3743. Lesní roh
Dražba ukončena:28.01.2016 19:23:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:800 Kč