Cyril Bouda - Zátiší s rakem

Litografie, 21x27 cm, signováno vpravo dole C. Bouda, rám, pasparta, zaskleno.

1901, Kladno - 1984, Praha

Pozn.: Rám poškozen.

4035. Zátiší s rakem
Dražba ukončena:30.03.2016 20:54:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč