Cyril Bouda - Konvolut 2 grafik

Mědirytina, 16x11 cm a 12x11 cm. Signovány tužkou C Bouda. Paspartovány, zaskleny.

Stav: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

117994. Konvolut 2 grafik
Dražba ukončena:23.06.2024 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 19.06.2024 23:26:15 6092