Cyril Bouda

47896. Krasobruslařka

popis: Litografie, 25x32 cm. Signováno vpravo dole C. Bouda. Rám, sklo.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

zbývá: 35 dnů, 4 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:32:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč