Cyril Bouda - Kytice ve váze

Tužka a Akvarel na papíře, 40x32 cm. Signováno vlevo dole C. Bouda. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
107020. Kytice ve váze
Dražba ukončena:13.12.2023 22:13:46
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč