Cyril Bouda

42874. Plavení dřeva

popis: Suchá jehla, 30x23 cm. Signováno vpravo dole tužkou Cyril Bouda. Monogramováno vlevo dole v tisku C.B. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 11 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:20:00

vyvolávací cena: 600 Kč

Předmět ještě nebyl dražen