Cyril Bouda - Poslední vigilie

Akvarel, 30x40 cm. Monogramováno vpravo dole. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

111996. Poslední vigilie
Dražba ukončena:18.02.2024 20:45:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč