Cyril Bouda - Soubor 3 prací Cyrila Boudy

3x litografie, všechny 17x12 cm. Signovány vpravo dole C. Bouda. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

46897. Soubor 3 prací Cyrila Boudy
Dražba ukončena:15.07.2020 19:37:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč