Cyril Bouda

46897. Soubor 3 prací Cyrila Boudy

popis: 3x litografie, všechny 17x12 cm. Signovány vpravo dole C. Bouda. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 11 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:35:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč