Cyril Bouda

41546. Zátiší s krevetami

popis: Litografie, 20x25 cm. Signováno vpravo dole tužkou C.Bouda. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

dražba ukončena: 11.03.2020 20:36:58

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč