Cyril Jančálek - Rodina na poli

Olej na plátně, 47x47 cm, signováno vpravo dole Jančálek, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1891-1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.

15329. Rodina na poli
Dražba ukončena:24.01.2018 18:50:59
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 600 Kč