Cyril Jančálek - Žně

Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vlevo dole Jančálek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891-1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.

47166. Žně
Dražba ukončena:29.07.2020 19:56:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč