Cyril Jančálek

47166. Žně

popis: Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vlevo dole Jančálek. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1891 v Týnci u Hodonína.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.

zbývá: 25 dnů, 4 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 30.06.2020 2:54:08 3699
1 000 Kč 26.06.2020 11:11:41 3229