D. H. Benešová - Vesnička v zimě

Olej na překližce, 28x38 cm, signováno vpravo dole D.H. Benešová 79, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodila se v Klatovech v roce 1929. Studovala UMPRUM u prof. Filly a Strnadela. Ve svém díle se věnuje malbě, grafice a ilustracím. Četné výstavy doma i v zahraničí.

6844. Vesnička v zimě
Dražba ukončena:25.01.2017 18:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:40 000 Kč