D. H. Benešová - Tábor

Olej na plátně. 40x60 cm. Signováno dole uprostřed D.H. Benešová 74. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodila se v Klatovech v roce 1929. Studovala UMPRUM u prof. Filly a Strnadela. Ve svém díle se věnuje malbě, grafice a ilustracím. Četné výstavy doma i v zahraničí.

40068. Tábor
Dražba ukončena:30.01.2020 20:19:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč