D. H. Benešová - Zima

Kombinovaná technika, 60x85 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Vzadu podpis autorky a razítko Českého fondu výtvarných umělců.

o autorovi: Narodila se v Klatovech v roce 1929. Studovala UMPRUM u prof. Filly a Strnadela. Ve svém díle se věnuje malbě, grafice a ilustracím. Četné výstavy doma i v zahraničí.

15011. Zima
Dražba ukončena:30.11.2017 22:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč