Dalibor Chatrný - Soubor 2 dřevorytů

Oba 25x38 cm. Signovány pravo dole D. Chatrný. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

50323. Soubor 2 dřevorytů
Dražba ukončena:14.10.2020 21:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč