Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu a osvědčení puncovního úřadu.
Zhotoveny na přelomu 19.-20.století, v období secese, dvouplášťové. Vnitřní plášť zlacený. Spodek hodinek zdoben gravírováním a barevným smaltem s dekorem květiny. Rytina - Alma Decker. Číselník porcelánový s arabskými číslicemi, Švýcarsko. Sklíčko uvolněno.
Chod nelze zaručit.