Olej na plátně, 36x49 cm Signováno vpravo dole Richter. Rámováno.
Nejdelší strana: 58 cm
o autorovi: 1930
Grafik, malíř. Studoval v Oficině Pragensis u J. Švába. Zabývá se malbou a grafikou v poetizujícím stylu. Často zachycuje nejobyčejnější věci nebo krajinářské motivy. Je členem UVU teplické oblasti.