Dana Hlobilová - Hrad Pecka

Nejdelší strana: 50 cm

Tempera na sololitu, 40x40 cm. Signováno vpravo dole Dana 81. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Dany Hlobilové.

o autorovi: 1928 – 2022

154417. Hrad Pecka
Zbývá:9 dnů, 0 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč