Dana Hlobilová - Hrad ze Seminářské zahrady

Nejdelší strana: 164 cm

Tempera na sololitu, 56x150 cm. Signováno vlevo dole Dana 70. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Dany Hlobilové.

o autorovi: 1928 – 2022

vydraženo velký formát
152435. Hrad ze Seminářské zahrady
Dražba ukončena:28.01.2026 21:47:42
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč