Dana Hlobilová - Jaro v Průhonicích

Nejdelší strana: 55 cm

Tempera na sololitu, 40x40 cm. Signováno vlevo nahoře Dana 88. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Dany Hlobilové.

o autorovi: 1928 – 2022

154387. Jaro v Průhonicích
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč