Dana Hlobilová - Zahrada pro Benjamina Brittena

Nejdelší strana: 135 cm

Tempera na sololitu, 120x45 cm. Signováno vlevo dole Dana 1987. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Dany Hlobilové.

o autorovi: 1928 – 2022

velký formát
154137. Zahrada pro Benjamina Brittena
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:36:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč