Nejdelší strana: 135 cm
Tempera na sololitu, 120x45 cm. Signováno vlevo dole Dana 1987. Rámováno.
Pozn.: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Dany Hlobilové.
o autorovi: 1928 – 2022