Dana Sokolová

53037. Čtenářka

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole D. Sokolová. Rámováno.

o autorovi: 1923 - 2001

dražba ukončena: 26.11.2020 21:43:15

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 200 Kč