Dana Sokolová - Čtenářka

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole D. Sokolová. Rámováno.

o autorovi: 1923 - 2001

53037. Čtenářka
Dražba ukončena:26.11.2020 21:43:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč