Dana Sokolová - Dvořákovo schodiště II.

Olej na sololitu, 30x21 cm. Signováno vlevo dole D. Sokolová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923 - 2001

68479. Dvořákovo schodiště II.
Dražba ukončena:31.10.2021 21:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč