Dana Sokolová

306677. Patroni noci

popis: Kombinovaná technika, 22x11 cm. Signováno dole uprostřed D.S. Rámováno.

pozn.: Vystaveno v galerii u Sv. Jakuba, Nový Bydžov - Metličany.

o autorovi: 1923 - 2001

dražba ukončena: 22.11.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč