Dana Sokolová - Španělsko

Olej na kartonu, 20x63 cm. Signováno vlevo dole D. Sokolová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází ze soukromé sbírky. Děkujeme za jeho věnování. Vzadu razítko z výstavy Galerie u Sv. Jakuba Nový Bydžov 2020.

o autorovi: 1923 - 2001

62200. Španělsko
Dražba ukončena:18.07.2021 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 03.07.2021 19:37:55 754