Dana Sokolová

53020. Spoutaný anděl

popis: Kombinovaná technika, 100x62 cm. Nesignováno. Rámováno.

o autorovi: 1923 - 2001

dražba ukončena: 26.11.2020 21:25:34

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 10 000 Kč