Daniela Benešová - Bílý tulipán

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno dole uprostřed D. H. Benešová. Rámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

152606. Bílý tulipán
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 21:25:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:21 000 Kč