Daniela Benešová - Konvolut 6 grafických listů

Litografie, od 13x9 cm do 9x8 cm. Všechny signovány tužkou D. Benešová. Volné listy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

64584. Konvolut 6 grafických listů
Dražba ukončena:16.09.2021 23:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč