Daniela Benešová - Sen

Litografie, 55x42 cm, signováno dole uprostřed Daniela Benešová 91. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

31988. Sen
Dražba ukončena:16.05.2019 21:30:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč