Daum Nancy - Váza

Sklo, výška 30cm, značeno Daum Nancy.

Pozn: mírně poškozeno.

o autorovi: Francouz Jean Daum založil v r. 1878 sklárnu v městě Nancy, proslavila se výrobou secesního ozdobného skla.

Daum Nancy
43683. Váza
Dražba ukončena:29.04.2020 19:43:11
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:20 000 Kč