Pozn.: Fotografie byly vystaveny na výstavě: Jiří David - Skryté podoby, Galerie Rudolfinum, Praha 1995.
Párové černobílé fotografie, 98x68 cm. Signovány na zadní straně J. David. Rám, sklo.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 460 000 Kč.