David Jiří - Franz Kafka z cyklu Skryté podoby, 1991-1995

Pozn.: Fotografie byly vystaveny na výstavě: Jiří David - Skryté podoby, Galerie Rudolfinum, Praha 1995.

Párové černobílé fotografie, 98x68 cm. Signovány na zadní straně J. David. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 460 000 Kč.

David Jiří
48129. Franz Kafka z cyklu Skryté podoby, 1991-1995
Dražba ukončena:17.09.2020 20:33:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč