David Skuhravý - Křivda

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole D. S. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1982

111707. Křivda
Dražba ukončena:29.02.2024 20:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč