David Skuhravý - Mokrá cesta

Olej na plátně, 100x100 cm. Monogramováno vpravo dole D. S. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1982

86342. Mokrá cesta
Dražba ukončena:30.11.2022 21:47:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč