Deckert a Homolka, Praha - Barometr

Mosaz, sklo a keramika, 52 cm. Značeno.

Pozn.: Teploměr částečně poškozen.

49844. Barometr
Dražba ukončena:07.10.2020 20:29:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč